Cartier La Panthere EDP Kadın Parfüm

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

399,00 TL
Cilt Tipi


Tüm cilt tipleri için uygundur.


Ürün Özellikleri


Panter, Cartier kadınlığının sembolü. Aynı anda seçkin ve asi. Tek kelime ile özgür. Sevmek ve hayatı tutkuyla, dolu dolu yaşamakta özgür. Cartier parfümlerinin yaratıcısı Mathilde Laurent gardenyadan ilham aldı. Bu taze çiçekten itibaren saf, kışkırtıcılığın sınırında şaşırtıcı renk izleri bırakan bir kokunun tasarımına başladı. Kokunun kalbinde güneşle yıkanarak uyanışın çekici üstünlüğü ile cezbetmeye hazır bir panter pusuda beklemektedir. Kışkırtıcı ve çiçeksi.

Ürün Avantajları


La Panthère kokusunun büyüleyiciliği, kadifemsi misk nüansları ile sarmalanmış canlı bir çiçeğin saf varlığı ile aydınlatılmaktadır. Şipre, çiçek ve miskin yumuşak, ince sürprizi ile tanımlanan ve panterin kişiliğini yansıtan duygu üçlemesi. Kışkırtıcılık ve çiçeksilik zeka ve özgürlükle cezbeden Cartier kadınının alegorisi olan La Panthère kokusunu oluşturmak amacıyla bir araya getirilmiştir.

Ürün Kullanımı


Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

399,00 TL
- +

La Panthère, Mart 2014'te piyasaya çıkan Cartier'den yeni kadın kokusu. Evin mirasından ilham alıyor: markanın sembolü olan panter 1986'dan itibaren Panthère parfümlerinde. La Panthère ayrıca Cartier'in sevgilisi ve Doktor Jeanne Toussaint. Yeni parfüm, 2014'ün özgürlük simgesidir; Bağımsız, zarif ve isyankar bir kadını temsil eder.

Üretim Yeri Fransa
Marka Cartier 
Cinsiyet Kadın
Tür Eau de Parfum
Koku Grubu Çiçeksi Kokular

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Cartier La Panthere EDP Kadın Parfüm

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Loading...